info@buldukinsaat.com.tr

0530 180 06 10

Anasayfa > Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İnşaat

Tadilat

Yurt içi ve yurt dışında kurum ve kuruluşlara uluslararası standartlarda profesyonel inşaat hizmetleri vermekteyiz. Toplu konutlar, Fabrika binaları, kamu kuruluşları binaları ve hizmet alanları, inşaat firmaları için taşere iş tamamlama gibi inşaat alanında onlarca farklı şekilde hizmet vermekteyiz.

 

İnşaat sektöründe 35 yıllık tecrübemiz ile temelden çatıya tek elden sorunsuz ve kaliteli inşaat çözümleri üretiyoruz.

 

İbrahim Çolak - Bulduk İnşaat olarak mükemmel planlama tecrübemiz ile hızlı ve zamanında teslim ettiğimiz onlarca büyük projemizi referanslar kısmında bulabilirsiniz.

 

20 yi aşkın profesyonel ve uzman ekibimiz ve teknik kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Ortalama inşaat deneyimimiz 35 yıldır. Her yapılan başvuru titizlikle değerledirilmekte ve bu kapasite her geçen gün genişlemektedir. İnşaatların belirlenen zaman diliminde bitirilebilmesi amacıyla sürekli büyüyen malzeme ve ekipman envanterimiz ile müşterilerimize güven vermekteyiz.

Var olan ve sizi rahatsız eden tadilat işlerinizi de Bulduk İnşaat kalitesiyle halledebilirsiniz. Bulduk inşaat olarak yıllardır çatıdan taban kadar tadilat gerektiren tüm alanlarınızı bir çırpıda ve güvenle işliyoruz.

 

İlk adım attığımız andan itibaren mükemmel bir planlama ve kendi personelimiz ile başlıyor sorunsuz bitiriyor mutlu müşterilerimize teslim ediyoruz.

 

Tadilat sıfırdan inşaa etmekten daha zor olsa da Bulduk İnşaat tecrübesi ile sanki sıfırdan yapılmış gibi hizmet veriyoruz.

 

Bulduk İnşaat evinizden iş yerinize, yazlığınızdan bahçenize, fabrika binasından çiftliğe kadar her alanda her türlü tadilatta yanınızda

Planlama Yeteneği ile

Mümekkel Termin

Tüm işlerimizde her adımı detaylı şekilde planlamamız sayesinde her zaman termine uygun ve hızlı çözümler üretiyoruz.

İş Güvenliği ile

Sorunsuz İmalat

Her çalışanımıza sürekli iş güvenliği eğitimleri aldırarak sorunsuz ve sıkıntısız inşaat hizmeti sumaya devam ediyoruz.

Başlama Bitirmenin

Yarısıdır

Mükemmel başladığımız her işi aynı mükemmelliyet ile teslim ediyoruz. Önceliğimiz termine uygun şekilde iş bitirmektir.

HİZMETLERİMİZDE

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hakkımızda

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de yaşam alanlarımızın "EN"lerini yapmak için faaliyetlerimizde, kendimiz sürekli olarak yeniliyor ve tüm faaliyetlerimizi son teknoloji ile geliştiriyoruz.

Copyright © - 2022 Tüm hakları Bulduk İnşaat'a aittir.

Designed by Sıfır Sekiz