info@buldukinsaat.com.tr

0530 180 06 10

Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Yılaların Tecrübesiyle

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de yaşam alanlarımızın "EN"lerini yapmak için faaliyetlerimizde, kendimiz sürekli olarak yeniliyor ve tüm faaliyetlerimizi son teknoloji ile geliştiriyoruz.

 

1975 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz, ilk kurulduğu günden bu güne her şeyin "EN"lerini üretmek ve yaşatmak düşüncesini hayata geçirmenin gururunu yaşamaktadır.

 

Kurulduğu günden bu güne "en kaliteli", "en sağlam", "en sağlam", "en sağlıklı en güzel binaları yaparak, "en dürüst" ticaret anlayışımız ile müşterilerimize hizmet ederek 35 yıl geçirmek bizim için son derece önemli bir mutluluk kaynağıdır.

 

Günümüzde 35 yıllık tecrübenin yanı sıra, en son teknoloji kullanarak ürettiğimiz toplu konut, iş yerleri ve fabrika binaları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de yaşam alanlarımızın "en"lerini yapmak için faaliyetlerimizi son teknoloji ile geliştiriyoruz.

 

Biz "EN"lerimizden asla vazgeçmeyeceğiz, çünkü siz herşeyin "EN" iyisine layıksınız.

Vizyon

İbrahim Çolak Bulduk İnşaat, 1975 Kuruluş tarihimizden itibaren günümüze kadar her geçen gününü çağımızın gereksinimlerine ve değişen insan ihtiyaçları doğrultusunda kendisini yenileyip, profesyonelliğini sektördeki geniş alanlara taşıyarak uzmanlıktaki farklılığını üstlendiği projelerde geliişmiş teknik personel deneyimli sanayi bilinci ve gelişen teknolojilere duyarlı yaklaşımı sayesinde şeffaf ve dinamik müşteri memnuniyetini amaç edinen sektöründe değerli bir marka olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Misyon

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahütümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçi ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

Planlama Yeteneği ile

Mümekkel Termin

Tüm işlerimizde her adımı detaylı şekilde planlamamız sayesinde her zaman termine uygun ve hızlı çözümler üretiyoruz.

İş Güvenliği ile

Sorunsuz İmalat

Her çalışanımıza sürekli iş güvenliği eğitimleri aldırarak sorunsuz ve sıkıntısız inşaat hizmeti sumaya devam ediyoruz.

Başlama Bitirmenin

Yarısıdır

Mükemmel başladığımız her işi aynı mükemmelliyet ile teslim ediyoruz. Önceliğimiz termine uygun şekilde iş bitirmektir.

HİZMETLERİMİZDE

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hakkımızda

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de yaşam alanlarımızın "EN"lerini yapmak için faaliyetlerimizde, kendimiz sürekli olarak yeniliyor ve tüm faaliyetlerimizi son teknoloji ile geliştiriyoruz.

Copyright © - 2022 Tüm hakları Bulduk İnşaat'a aittir.

Designed by Sıfır Sekiz